وقتی که چشمانم را باز کنم مرده‌ام!

من در این خانه هزار بار مرده‌ام، اما فقط آخرین دفعه بود که خودم هم واقعاً این را می‌خواستم. هر بار یکی دیگر بود که مرا می‌کشت ولی این بار من بودم که همه را کشتم بی‌هیچ دلبستگی و ترحمی.
هر بار این شما بودید که خانه را از نو می‌‌چیدید و حالا که نیستید فقط منم که حق این کار را دارم. نمی‌گذارم حتی یک دانه‌ی برنج سر جایش بماند.
هرگز فراموش نمی‌کنم که خاطراتم را تک تک فروختید و حتی خاطرات جدیدی که خودتان خریده بودید را...
حالا من مانده‌ام و همه‌ی خاطرات شما، اصلاً هیچ‌کدام را نمی‌چینم. همه را ریخته‌ام وسط اتاق و یک ظرف خالی نفت. منتظرم این سیگار لعنتی تمام شود...

وقتی که چشمانم را باز کنم، مرده‌ام!

/ 39 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شما که غریبه نیستید!

عرض خاصی نیست فقط پدر بزرگ ما رو هم دعا کن

شما که غریبه نیستید!

ببخشید جناب دکتر من چطوری باید کامنت هام رو ببرم بالا؟

شما که غریبه نیستید!

چقدر کرمانشاهی ها آدمای خوبین ماشالله سرشون تو کار خودشونه همه!!!!! اصلا تو کار مردم دخالت نمی کنن! کلا بی دلیل قضاوت نمی کنن!!!! ------------------------------------------------ خواسته یا ناخواسته چون اسم کرمانشاه رو گذاشتی رو وبلاگت شدی نماد کرمانشاه! بی زحمت دید ما رو نسبت به کرمانشاهی ها عوض نکن

یواشکی

سلام خوبی زودی بیا این دفعه ها به روزم بدوووووووووووو[لبخند]

2

این چه شعرای در پیتیه.کی بهت میگه شعربگو؟بروغازچرانی

نسرین

ایلیا جان خدمت شما باید عرض کنم ما در منزلمان همیشه ترخینه داریم و وقتی سرما می‌خوریم دویینه به راهه ! البته اگه لطف بفرمایید و این پست مربوط به مردن رو با یک پست زندگی تعویض بفرمایید شما رو هم به دویینه خوشمزه دعوت می‌کنم.

وریا

معتاد! سیگاری! می ری دانشگاه ای چیزا ره نشانت می دن. تو می رفتی سربازی چه از آب در می آمدی. حالا فروردین می کشی یا کاپیتان بلک؟ بشد می گم ترشی نخور برد ضرر داره گوش نمی دی. اینم آخر عاقبتش. این طرح یا داستانکت به درد یه ... مثل تارانتینو یا یکی از نوچه هاش مخوره تا از روش یکی از فیلمای ... جدیدشه بسازه. ای دوره زمانه که همه مثل تو ... شدن اصلن عجیب نیس که یکی مثل تارانتینو تو سینما خدایی بکنه. چه بدبختییه آقا. مهدی بیا.

sadjad

ئو شماری دو فکر کنم سیدمان باشه

sadjad

یی کامنت شماری 39ههه

sadjad

و آنگاه به عدد چل رسیدیم!